Przewidujący Bid Management dla Google Zakupy

Ustaw automatyzację stawek dla każdego z Twoich produktów i uwolnij cały potencjał Google Zakupy

Zmieniamy sposób zarządzania Google Zakupami

Whoop! pomaga automatycznie stworzyć, zarządzać i optymalizować Twoje kampanie w Google Zakupach. Na podstawie przewidującego algorytmu, Whoop! pozwala indywidualnie oszacować każdy z Twoich produktów.

Oszczędź czas oraz zasoby
i pozwól pracować Whoop!

Automatyczne stworzenie reklam i ich optymalizacja - nigdy wcześniej nie było to tak łatwe i szybkie. Zapomnij o wszelkich problemach z plikiem danych Twoich produktów.

Optymalizuj każdą, pojedynczą ofertę za pomocą przewidującego ofertowania

Rozpoznaj potencjał sprzedaży swoich wszystkich produktów dzięki przewidującemu algorytmowi. Odkryj możliwości swojego "długiego ogona"!

Zaawansowane strategie ofert dla lepszej elastyczności

Zastosuj zaawansowane strategie ofert, by kontrolować ofertowanie różnych częsci asortymentu i zastosować dopasowaną strategię.

W skrócie:
Twój zakupowy Dashbord

Dostosuj Twoją strategię w okamgnieniu

Zmień swoją ogólną strategię ofert jednym kliknięciem - dostosowanie skuteczności celów Twoich Google Zakupów nigdy nie było łatwiejsze.

Wszystkie dane Zakupów w jednym miejscu

Bądź na bieżąco z ostatnimi wynikami Zakupów. Wszystkie KPI zaprezentowane przejrzyjście w jednym panelu.

Dlaczego klienci nam ufają

Kochamy naszych klientów a nasi klienci kochają Whoop!

Doświadczenie

Whoop! został stworzony przez Smarter Ecommerce - specjalistów ecommerce do automayzacji PPC od 2007. Obecnie zarządzamy ponad 100 milionami $ budżetu medialnego sprzedawców i agencji z całego świata.

Wspólnota interesów

Pokrewieństwo Zespół Whoop! łączy dziesięciolecie doświadczenia w ecommerce i PPC. Z naszej pasji do marketingu w wyszukiwarkach zrodził się Whoop!, który jest pierwszym i jedynym narzędziem stworzonym specjalnie dla Google Zakupów.

Pasja

Nasza obsługa klientów kocha rozwiewać wszystkie Twoje wątpliwości, więc nie wahaj się pytać. Dzięki naszemu doświadczeniu znamy Twoje utrapienia i zawsze chętnie Ci pomożemy. Dzielenie się naszą wiedzą jest przywilejem a nie obowiązkiem!

Popraw swoje wyniki w Google Zakupach już dziś

Whoop! stworzy nową kampanię zakupową. A więc, bez obaw - możesz dowolnie wrócić do swoich poprzednich ustawień.