Właściwości

Odkryj całkiem nowy sposób zarządzania Google Zakupami

Automatyczne utworzenie struktury Twojej kampanii zakupowej

Nie marnuj swojego czasu na żmudne zadania. Whoop! tworzy strukturę Twojej kampanii Google Zakupy dopasowaną do produktu i aktualizuje ją codziennie. Zdecyduj się na układ strategii, który odpowiada Twoim potrzebom.Przewidujące zarządzanie stawkami dla Zakupów Google

Oszacuj potencjał sprzedażowy wszystkich Twoich produktów korzystając z przewidywalnego algorytmu określania stawek, który został stworzony specjalnie pod Google Zakupy.

Whoop! pozwala przewidzieć przyszły dochód i potencjalny ROAS dla każdego, pojedynczego produktu. Whoop! uwzględnia historyczne dane skuteczności, by wykryć utajone zależności spośród ponad 100 charakterystyk produktu i jego potencjałem sprzedaży. Nawet dla długiego ogona.

Advanced Bid Strategies: Ustal swoją indywidualną strategię produktową Google

Całkowicie nowy sposób do zarządzania Zakupami Google. Ustaw spersonalizowaną strategię ustalania stawek, aby zoptymalizować skuteczność Twoich produktów w Google - odpowiednio do Twoich celów.

Dzięki Advanced Bid Strategies Whoop! możesz stawić czoła wyzwaniom, które dotychczas spędzały Ci sen z powiek.

Szczegółowy widok Advanced Bid Strategies

Wybierz między dynamicznymi strategiami i indywidualnymi produktami

Określ strategię stawek dla wybranych marek albo kombinacji marki, kategorii i niestandardowej etykiety. Nowe produkty z ustalonymi parametrami będą automatycznie dodane do strategii.

EDYTUJ

Zmień bądź dostosuj swoją dotychczasową strategię za pomocą jednego kliknięcia i ustaw priorytet każdej z nich. Jeśli produkty są przydzielone do kilku strategii, możesz zdecydować, która z nich ma pierwszeństwo.

DODAJ

Po prostu dodaj nowe strategie - łatwo, szybko i tylko klikoma kliknięciami.

Uwaga Agencje! - Multi-Account Center

Zarządzaj wszystkimi kampaniamii Google Zakupy swoich klientów w jednym panelu. Nie marnuj czasu na logowanie się do różnych kont i obserwuj bieżące wyniki skuteczności swoich klientów.

Zabezpieczone dane - bezpiecznie przechowujemy twoje informacje

Kwestie cyberbezpieczeństwa są ważne - Szanujemy prywatność naszych klientów, więc chronimy Twoje dane pewnie i bezpiecznie.

Naszym priorytetem jest poważna troska o bezpieczeństwo i prywatność naszych użytkowników. Zapewniamy, że dane użytkowników przechowywane są bezpiecznie i zbieramy ich jedynie tyle, ile jest potrzebne by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasz cel to mieć pewność, że Twoje doświadczenie z Whoop! jest pewne, bezpieczne i pozbawione zbędnych przestojów.

Używamy kilka zaawansowanych technologii, które są obecnie dostępne na rynku:

  • Wszystkie zasoby Whoop!a są bezpiecznie obsługiwane poprzez HTTPS, który narzuca zaszyfrowane połączenie z i na serwery Whoop!a.
  • Ciągłe uaktualnienia i monitorowanie naszej całej infrastruktury IT.
  • Secure data storage centers in the European Union.
  • Możemy zagwarantować 99% czas nieprzerwanego działania serwerów i serwisu.
  • Używamy tylko bezpiecznych i szyfrowanych kopii zapasowych dla wszystkich danych klientów Whoop!
  • Whoop! wspiera system uwierzytelniania OAuth 2.0, który okazał się wysoce bezpieczny.

Popraw swoje wyniki w Google Zakupach już dziś

Whoop! stworzy nową kampanię zakupową. A więc, bez obaw - możesz dowolnie wrócić do swoich poprzednich ustawień.