Google Alışveriş için Öngörülü Teklif Yönetimi

Ürünleriniz için otomatik teklifleri ayarlayın ve Google Alışverişin tam potansiyelini keşfedin

Google Alışveriş Yönetiminin Değişmesi

Whoop! Google Alışveriş Kampanyalarınızı otomatik olarak oluşturma, yönetme ve optimize etmede yardımcı olur. Whoop! bir öngörü algoritması kullanarak, ürünlerinizin bireysel değerlendirilmesini sağlar.

Whoop! Yardımı ile Zamandan
ve Kaynaklardan Tasarruf Edin

Otomatik Reklam Oluşturma ve Optimizasyonu - Hızlı ve herzamankinden daha kolay. Ürünleriniz ile ilgili tüm endişeleri bırakın.

Teklif Tahmini ile Her Bir Teklifi Optimize Eder

Öngörü algoritması yardımıyla tüm ürünlerin satış potansiyelini belirler. Sizin için uzun dönem pazarlama fırsatlarını çözümler!

Hedeflerinize Uygun Gelişmiş Teklif Stratejileri

Farklı stok bölümlerini kontrol etmek için Gelişmiş Teklif Stratejilerini kullanın - ve size özel stratejileri uygulayın

Genel Bakış:
Alışveriş Gösterge Tablonuz

Kısa Sürede Stratejinizi Adapte Edin

Tek bir tıklama ile genel teklif stratejinizi değiştirin - Google Alışveriş hedefleriniz performans ayarlarıyla hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Tüm Alışveriş Verileriniz Tek Bir Yerde

Tek bir genel bakışta en yeni alışveriş performası ile güncel kalın. Bütün anahtar performans göstergeleri (KPI) tek bir ekranda yer almaktadır.

Neden Müşterilerimiz Bize Güveniyor?

Biz müşterilerimizi seviyoruz ve müşterilerimiz de Whoop!'u.

Deneyim

Whoop!, 2007 yılından bu yana tıklama-başına-ödeme (PPC) otomasyonu için e-ticaret uzmanları, Smarter E-ticaret, tarafından geliştirilmiştir. Şu anda dünyanın her yerinden, $100 Milyondan fazla perakendeci ve ajansın medya bütçesini yönetmekteyiz.

Farkımız

Whoop! ekibi, yıllardır deneyimlemiş olduğu e-ticaret ve tıklama-başına-ödeme (PPC) deneyimini birleştirmektedir. Arama motoru pazarlaması tutkumuz dışında, Whoop! özellikle Google Alışveriş için ilk ve tek araç olarak tasarlanmıştır.

Tutkumuz

Müşteri hizmetlerimiz bütün sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar. Yani, hiçbir çekinceniz olmadan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Edindiğimiz tecrübeler ile yaşadığınız zorlukları anlıyoruz ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bilgimizi paylaşmak bizim için bir ayrıcalıktır, zorunluluk değil.

Google Alışveriş Sonuçlarını Bugün Geliştirmeye Başlayın

Whoop! yeni bir alışveriş kampanyası yaratacaktır. Endişelenmeyin, önceki ayarlarınıza istediğiniz zaman dönebilirsiniz.